HPE M6625 600GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Hard Drive internal hard drive 10000 RPM 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 597609-003
- EAN: 5715063680438 4053162557499
Offer details
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| HDD size | 2.5" |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Power | |
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging content | |
| Storage drive adapter included | No |
| Packaging data | |
| Storage drive adapter included | No |
| Other features | |
| Interface | SAS |