Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | $40.93 | ||
| Amazon | New | $43.95 | ||
| Amazon | New | $43.15 | ||
| Amazon | New | $29.04 | ||
| Amazon | New | $47.99 | ||
| Amazon | New | $61.95 | ||
| Amazon | New | $84.62 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Label type | DK |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Label diameter | 1.2 cm |
| Weight | 20 g |
| Dimensions (WxDxH) | 54 x 115 x 112 mm |
| Package weight | 29 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 29 g |
| Packaging content | |
| Labels per pack | 1200 pc(s) |
| Technical details | |
| Pallet gross height | 15.9 cm |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 259.9 kg |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 36 pc(s) |
| Pallet gross height | 15.9 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Pallet gross weight | 259.9 kg |
| Country of origin | China |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 36 pc(s) |