Brother DK-22223 printer label White
- Brand: Brother
- Category:
- SKU: DK22223
- EAN: 4977766654982 5054484637370 40 ...4637370 4059475246440 4977766654999 5711045741692 5052584053151 5051964538202 4057032151640 5054931168969 4054318049271 4977766655002more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Label type | DK |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 203 g |
| Label size | 50 mm x 30.48m |
| Dimensions (WxDxH) | 76 x 115 x 112 mm |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 10 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Packaging content | |
| Labels per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Pallet gross height | 16.8 cm |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 400.3 kg |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 36 pc(s) |
| Pallet gross height | 16.8 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| Pallet gross weight | 400.3 kg |
| Country of origin | China |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 36 pc(s) |